11.15.13
Що в розмові дратує найбільше?
      Найчастіше, коли ми спілкуємося з іншими людьми, ми нічого не помічаємо - все начебто добре, з людиною цікаво розмовляти. Але бувають люди, розмова з якими дратує до неможливості, причому відразу незрозуміло, що саме дратує найбільше.

Які ж основні помилки співрозмовника, які той допускає в розмові? Думаю, з ними, помилками, корисно ознайомитися всім, оскільки може виявитися, що й ми допускаємо щось подібне у своїй промові.

Дуже швидка мова

Особисто мене завжди дратували люди, які тараторять - їх просто не сприймаєш серйозно. При цьому сама "людина-кулемет" може і не сприймати свою промову, як дуже швидку. 

Особливо це докучає під час виголошення людиною будь-якої офіційної мови, або доповіді на зустрічі.

Загалом, якщо вас просять іноді говорити повільніше, варто прислухатися до цієї поради.

Слова-паразити 

Такі слівця характерні практично для кожної людини. Деякі їх вживають рідко (наприклад, як Гетсбі з однойменного фільму зі своєю "старина"). Інші люди вживають слова-паразити і власні слівця набагато частіше. 

Все це дратує співрозмовників, навіть у дружній розмові. А якщо людина зловживає словами-паразитами в мові при веденні ділових переговорів, то такі переговори можуть і зірватися. 

Занадто тиха або гучна мова

Співрозмовників однаково дратує як людина, яка там шепоче собі щось під ніс, так і людина, яка кричить не своїм голосом, хоча веде начебто спокійну бесіду.

Порада буде така ж, що і в попередніх випадках: слухати зауваження оточуючих про вашу мову, якщо вони є, і намагатися виправляти подібний недолік якомога швидше. 

Монотонний розмова

Ще одна річ, яка дратує співрозмовників, як ніщо інше. Монотонна мова може відразу навісити на людину ярлик "зануди". Само собою, цікавої розмови з такою людиною просто не вийде - його мова буде сприйматися не надто серйозно. 

У розмові потрібно проявляти емоції, логічно виділяти слова і пропозиції. У цьому випадку мова вийде живий і цікавою для співрозмовника.

Неправильна інтонація

Деякі люди в розмові постійно використовують питальну інтонацію, або затихають до кінця виголошуваної фрази. Такі речі теж дратують і стомлюють співрозмовників.

Загалом, якщо ви хочете привертати увагу співрозмовників, зацікавлювати їх своєю розмовою, тоді обов'язково працюйте над власними помилками в мові.

Переглядів: 426 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close