DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.14.33
Головна » 2013 » Січень » 15 » Що твориться в голові у Чарлі Шина? [18 +]
13.25.07
Що твориться в голові у Чарлі Шина? [18 +]
Що твориться в голові у Чарлі Шина? [18 +]

                 Зовсім скоро настане весна, а значить нас чекає ще одна прем'єра - на 14 березня в Україні намічений реліз зубодробильної комедії «Запаморочливі фантазії Чарльза Свона III» ( A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III ). У новому трейлері до фільму Романа Копполи героєві Чарлі Шина розкривають мозок, з якого з'являються різні образи [не завжди пристойні, тому рекомендується особам 18 + ].


Далі знайдете постери і синопсис, в якому описана історія графічного дизайнера у виконанні екс-зірки серіалу «Дві з половиною людини».

Відзначу і акторський склад: Чарлі Шин, Джейсон Шварцман, Білл Мюррей, Кетрін Віннік, Патриція Аркетт.

Синопсис:

У 1970-х роках успішний графічний дизайнер і дамський угодник, Чарльз Свон (Чарлі Шин), переживає розрив з дівчиною (Кетрін Віннік), і котиться по похилій. Він не знає, чи любить він її чи ненавидить, хоче повернути її або ніколи не зустрічати її знову. Разом зі своїм кращим другом, Кірбі (Джейсон Шварцман) і його менеджером (Білл Мюррей), Чарльз починає страждати від кошмарів, гарячкової мрії минулий відносин і намагається змінити своє життя.

Зйомки фільму, який досліджує питання про те, чи можливо одночасно любити і ненавидіти когось, проходили в Лос-Анджелесі.

Трейлер зубодробильної комедії «Запаморочливі фантазії Чарльза Свона III»:

Переглядів: 414 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: