11.28.00
Що роблять в різних країнах на 14 лютого?
Що роблять в різних країнах на 14 лютого?

              Вже завтра ми зустрінемо  День Святого Валентина , який прийшов до нас із Заходу. У цей день закохані повинні робити один одному подарунки і приємні знаки уваги. 


Комусь це свято подобається, комусь - ні, хтось з нього зовсім байдужий. Але давайте подивимося, що ж прийнято робити на День закоханих в інших країнах

Словенія

У цій країні 14 лютого вважається днем ​​відновлення роботи на полях. Веселенька перспективка, правда? В інших країнах люди веселяться в кафе, йдуть у клуби, ресторани. А в Словенії прийнято починати роботу на полях. Звичайно, тут не так багато фермерів, так що не кожен громадянин Словенії відразу ж впадає в поле.

Але це багатовікова традиція, яку не порушують. До речі, саме цей день вважається днем, коли птахи на полях шукають собі пару і одружуються. А ось днем ​​закоханих в Словенії є не день Святого Валентина, а день Святого Григорія , його святкують 12 березня.

Японія

В країні Висхідного Сонця прийнято на 14-е лютого дарувати шоколад. Причому шоколад дарують не чоловіки - жінкам, а як раз навпаки з-жінки чоловікам. До слова, в цій країні Giri-шоко дарують і колегам, і начальству, і друзям. Те, що вам подарували в Японії шоколад Giri-шоко на 14-е лютого, зовсім не означає, що в вас закохані.

А ось Honmei-шоко дарують якраз коханцям, хлопцям і чоловікам. Це дуже необоичний шоколад, який жінки зазвичай готують вручну. Чоловік, який отримує Honmei-шоко на 14-е лютого в Японії - дуже щасливий чоловік.

Крім того, 14 березня в Японії прийнято дарувати вже жінкам подарунки, ці подарунки готують саме чоловіки. Причому подарунок повинен бути в кілька разів дорожче ніж той, що чоловік отримав від жінки. Якщо відповідь подарунка нема, значить, чоловік не поважає жінку, яка подарувала подарунок йому. Це - чи не хамство з стоорни чоловіки.

До речі, на 14-е лютого і 14-го березня в Японії дарують вже не тільки шоколад, але і всякі інші подарунки, включаючи одяг, аксесуари і т.п.

Великобританія

Тут теж прийнято зустрічати день Святого Валентина. Приміром, жінки в цей день приколюють чотири листика лавра до своїх подушкам, а також їдять яйця, де замість жовтка засипана сіль. Жінки вірять, що таким чином, вони сприяють появі віщих снів. Ну, а віщі сни повинен обов'язково з'явитися суджений. Крім усього іншого, ім'я своїх знайомих чоловіків англійки пишуть на аркуші паперу, а листочок ховають в глиняний кулю. Кулі з іменами кидаються у воду.

Жінки вірять, що ім'я, яке написано на листочку, який спливає першим, і є ім'ям судженого. Загалом, в Англії дуже багато подібних традицій, але дуже мало хто з них практикуються досі. Велика частина залишається фольклором.

Південна Корея

У цій країні традиції 14-го лютого схожі з днем ​​Закоханих в Японії. Жінки теж дарують чоловікам шоколад, і ті, в свою чергу, дарують жінкам уже подарунки, що не мають відношення до шоколаду, на 14-е лютого. Крім того, в Південній Кореї прийнято дарувати особливі печеньки на 11 листопада людям, які вам подобаються. З якоїсь причини, 14-е число кожного місяця в цій країні є днем, що мають відношення до любові і романтичним відносинам, причому кожен день має свою назву.

Фінляндія

Тут день Святого Валентина зветься Ystävänpäivä, що означає "День Друга". Так, ви правильно зрозуміли, у Фінляндії немає дня любові, замість цього тут святкують день дружби. 14-го числа в цій країні прийнято дарувати друзям подарунки. Ну, а чому б і ні, правда?

Китай

У Китаї все по-особливому, як завжди. Ніякого 14-го лютого тут не святкують (точніше, святкують, але більше в столиці, і більше для порядку). А день Закоханих тут відзначають 7-го дня 7-го місяця за місячним календарем . Свято Закоханих тут отримав назву Ніч Сімох. У 2013 році свято потрапляє на 13 серпня.

Це свято заснований на легенді, якій вже більше 2 тисяч років. Є багато варіантів, але базова версія завжди одна й та ж: пара закоханих, хлопець Ніуланг (звичайний пастух) і дівчина Жінв (фея) були розділені богинею Небес. Богиня прогнівався на дівчину за те, що вона полюбила звичайного пастуха, та ще смертного людини. Зустрічатися закохані і раніше могли, але тільки раз в році, на мосту, створеному сороками (сороки в цій історії дуже шкодували закоханих). Не знаю, до чого тут сороки, але легенда гарна :)

У цей день люблячі парочки відвідують Вежу Свахи, де моляться про любов, щастя та одруження.

Переглядів: 806 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close