10.49.16
Що робити, якщо ваш рейс затримується?
      Особисто мені поки не довелося побувати в ситуації, коли рейс на літак сильно затримується - більш, ніж на годину. Зазвичай такі ситуації застають нас зненацька, і тоді доводиться терміново шукати, чим би таким зайнятися, щоб не померти від нудьги (ну, або від голоду).

Давайте подивимося, що можна з собою взяти на випадок затримки рейсу, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

Трохи лікнепу

Загалом- то, мало хто з нас добре знають правила і положення авіакомпаній, а варто було б. Справа в тому, що ці правила розроблені, здебільшого, в інтересах клієнтів, і клієнт може і повинен користуватися всіма своїми прерогативами.

Отже, якщо затримка рейсу перевищує пару годин, тоді ви можете скористатися безкоштовним харчуванням, а також прохолодними напоями. Крім того, у вас є можливість здійснити два телефонних дзвінка, відправити два повідомлення по електронній пошті, або два факси. 

А от якщо затримка становить більше п'яти годин, тоді ви можете зажадати свої гроші назад (маються на увазі кошти, сплачені за квиток). У випадку, якщо вам не потрібні гроші, а потрібен політ, тоді компанія - авіаперевізник має запропонувати вам безкоштовне місце для відпочинку і транспорт ( теж безкоштовний ) до готелю.

Що взяти на випадок затримки рейсу?

Тепер перейдемо до ситуації, коли рейс затримується, ви - в аеропорту/літаку, і не знаєте, чим зайнятися.

З собою варто взяти ось що: 

1. Смартфон і/або планшет з фільмами, іграми та книгами. У такому випадку, ви не помрете з нудьги під час очікування.

2. Портативну ігрову консоль, якщо ви - геймер ;

3. Журнал чи книжку в папері, це на випадок, якщо електронні версії вас не цікавлять.

4. Можна взяти щось освітнє (встановити навчальну програму на свій ноутбук або планшет, наприклад), в такому випадку ви зможете провести очікування з користю. 

Запас енергії

Так, припустимо, набрали ви з собою гаджетів, однак, в тому місці, де ви зараз перебуваєте, немає розетки для підключення розрядженого пристрою до мережі. Або ж розетка є, але таких розумників, як ви - багато, і дістатися до електромережі не представляється можливим, вже складена черга. 

Щоб нічого такого не було, варто придбати портативний елемент живлення для свого смартфона або планшета. Є й портативні універсальні пристрої, здатні зарядити навіть ноутбук.

Правда, вага такої універсальної батареї може бути немаленька. Але тут вже треба вибирати, що важливіше 

Запас продуктів і води

Всяке може бути - якщо людей в аеропорту багато, всю їжу можуть "вимести" за кілька хвилин. Крім того, в аеропорту не найдешевші продукти і напої, тому для економних має сенс запастися чимось на зразок горішків, цукерок або сухофруктів. 

Крім того, можна набрати з собою і бутербродів - зайвими вони не будуть.

І не забудьте про воду - або купіть її перш, ніж потрапити в аеропорт, або наберіть у порожню пляшку, завбачливо взяту з собою, воду в аеропорт. 

Речі для зручності

Щоб у літаку і аеропорту вам було зручно сидіти, варто взяти з собою невелику подушку для шиї. Такі подушки продаються. Є звичайні подушки, є - надувні. 

До речі, для автобусів такі подушки теж цілком собі підходять, так що варто подбати про подушку перед будь-якою поїздкою. 

Медикаменти

Таблетки або льодяники від кашлю, від нудоти, від печії - все це варто взяти з собою в дорогу, адже всяке може бути.. Застудитесь десь, і потім доведеться кашляти доти, поки до нормальної аптеки не доберетеся 

Правильно кажуть - "готуй сани влітку, а воза - взимку". Іншими словами - потрібно постаратися передбачити всякі неприємності перед дорогою, і запастися засобами подолання таких неприємностей. 

Само собою, і в параною перетворювати свою передбачливість теж не варто.

Переглядів: 311 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close