DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.51.57
Головна » 2013 » Січень » 4 » Ще твердіше. Corning анонсували захисне скло Gorilla Glass 3
17.17.15
Ще твердіше. Corning анонсували захисне скло Gorilla Glass 3
                 У минулому році перед CES 2012 компанія Corning анонсувала Gorilla Glass 2. Тепер історія повторилась і компанія анонсувала наступне покоління скла, яке має стати ще міцнішим.  

Нагадаємо, що Gorilla Glass являє собою хімічно посилене скло, яке досить складно подряпати. Воно стійке до прогинів і випадкових ударів в розумних межах. В даному випадку Corning представила третє покоління продукту, в якому вона зосередилася на збільшенні твердості скла при збереженні аналогічних, із Gorilla Glass 2, масогабаритних характеристик. Компанія навіть придумала нову маркетингову назву використаної технології — Native Damage Resistance (NDR), хоча в чому її суть, поки невідомо.
Та і відомо лише, що втричі поліпшена опірність скла до контакту із твердими предметами і піском. Але навіть якщо подряпини й виникають, то вони менш помітні (на 40% в порівнянні з GG2). У випадку, коли пошкодження таки нанесені, тріщини будуть поширюватися не настільки активно, а подряпини збільшуватися неохоче. У цьому плані Gorilla Glass 3 на 50% міцніше попередника. Детальніше про новинку Corning обіцяє розповісти на виставці CES 2013, яка пройде з 8 по 11 січня в Лос-Анджелесі, США.
Переглядів: 298 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: