DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.43.29
Головна » 2018 » Вересень » 4 » Ще не вийшовший Tesla Roadster нового покоління вже змусив виробників гіперкарів з ДВЗ шукати способи підвищення динаміки розгону
14.00.01
Ще не вийшовший Tesla Roadster нового покоління вже змусив виробників гіперкарів з ДВЗ шукати способи підвищення динаміки розгону
      Ще за два роки до своєї появи на ринку електромобіль Tesla Roadster нового покоління вже змушує хвилюватися виробників гіперкарів з бензиновими двигунами. Під час анонсу автомобіля Ілон Маск заявив, що розгін до 60 миль в годину (96,6 км/год) займе всього 1,9 секунди, розгін до 100 миль на годину (160,9 км/год) - 4,2 секунди, а чверть милі (402 метри) новий Roadster зможе подолати всього за 8,8 секунди.

Засновник автовиробника Koenigsegg Крістіан фон Кенігсегг заявив, що компанія зайнялася оновленням своїх двигунів, щоб більш успішно конкурувати з результатами Tesla Roadster нового покоління. Шведський бренд продовжує дотримуватися свого гібридного підходу до створення двигунів і при цьому покладається на «своєрідну компоновку», яка дозволяє об'єднати її існуючий двигун прямого приводу з технологією FreeValve (двигун з вільними клапанами без розпредвала).

Крістіан фон Кенігсегг зазначив, що компанія може налаштувати коефіцієнт стиснення турбірованного двигуна V8 таким чином, щоб додати додаткові 600 кінських сил потужності, не перевищуючи граничних режимів його роботи. При цьому витрата палива збільшиться всього на 5%. Теоретично, це дозволить розвивати швидкість 250 миль на годину (402,3 км/год) всього за 14 секунд.

Поки немає точних відомостей, коли Koenigsegg реалізує свої нові розробки в готових автомобілях. З чуток, в даний час в роботі знаходиться модель Ragnarok, яка отримає суттєвий приріст потужності. Не можна виключати, що виробники і інших гіперкарів почнуть робити (або вже роблять) власні заходи, націлені на збільшення потужності двигунів і підвищення динаміки розгону автомобілів.

Джерело: Engadget
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: