DVI

Вівторок, 19.11.2019, 05.09.31
Головна » 2013 » Грудень » 6 » Сервіс PayPal має намір почати роботу в Україні
17.18.55
Сервіс PayPal має намір почати роботу в Україні
paypal
         Компанія PayPal активно працює над запуском свого сервісу в Україні. Про це заявив керівник з розвитку компанії в Європі, на Середньому Сході і в Африці Коррадо Томассон.

За словами Коррадо Томассона, Україна знаходиться на першому місці серед країн СНД, де PayPal планує відкрити повноцінне представництво. Нещодавно сервіс був запущений в Росії, а Україна повинна стати наступною учасницею PayPal-екосистеми серед країн регіону.

«Зараз нам потрібно тільки отримати банківську ліцензію на процесинг електронних платежів, і ми цим активно займаємося – у нас в Україні є люди, які працюють над локальним запуском. У Євросоюзі та США з ліцензуванням простіше – там достатньо отримати одну ліцензію, яка дозволяє працювати відразу в декількох країнах або штатах. А в СНД необхідно отримати ліцензії у кожній з країн окремо.», – розповів Томассон, додавши, що вступ України до Європейського Союзу міг би прискорити цей процес.

Поки що система PayPal в Україні представляє не повний перелік доступних послуг. Відсутність дозволу означає, що українські користувачі не можуть виводити кошти зі своїх рахунків в даній платіжній системі, але можуть поповнювати їх за допомогою банківських карт і оплачувати покупки в іноземних інтернет-магазинах.

Відзначається, що процес ліцензування в Росії зайняв два роки. Про це представники компанії розповіли навесні, коли дозвільні документи від Центробанку РФ нарешті були отримані. Весь цей час керівництво платіжної системи переконувало чиновників в ефективності роботи моделі PayPal в усьому світі. Очевидно, щось подібне відбувається і в Україні.

Також проблемою для PayPal в Україні є те, що мобільні платежі все ще дуже нерозвинені через відсутність сучасних стандартів передачі даних 3G і 4G.

Переглядів: 169 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: