DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.36.22
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Сервіс OLL.TV не працював 11 годин, причини збою поки не повідомляються
17.00.24
Сервіс OLL.TV не працював 11 годин, причини збою поки не повідомляються
      Сьогодні з ранку користувачі не змогли отримати доступ до сервісу цифрового телебачення OLL.TV. У компанії повідомили, що сервіс недоступний через технічні несправності. В офіційній заяві компанії говориться, що щось пішло не так під час планових робіт.

«Сьогодні вночі ми проводили планову профілактику і оновлення програмного забезпечення мережевого устаткування сервісу. Наші співробітники робили це вночі, щоб уже в 6 ранку кожен глядач міг дивитися те, що любить. На жаль, щось пішло не так, і нам не вдалося знову запустити сервіс в запланований час», - повідомляється на офіційній сторінці OLL.TV в Facebook.


У повідомленні також йдеться, що на поточний момент фахівці компанії проводять відновлювальні роботи і обіцяють повернути доступ до сервісу найближчим часом. Ближче до вечора сайт сервісу знову запрацював.

Нагадаємо, OLL.TV - провайдер цифрового телебачення і легальний онлайн-кінотеатр, який конкурує за аудиторію з Megogo, Divan.tv, Google Movies, Netflix, а з недавніх пір і Amazon Prime Video. Після закриття EX.UA і FS.TO легальні сервіси в Україні отримали можливість посилити свою базу користувачами цих ресурсів. Втім, на відміну від деяких колег, OLL.TV не робила рішучих маркетингових дій, щоб переманити нових користувачів на свій майданчик.

Джерело: AIN
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: