DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.37.20
Головна » 2017 » Червень » 23 » Sega запускає колекцію своїх класичних ігор для сучасних мобільних платформ iOS і Android
09.00.40
Sega запускає колекцію своїх класичних ігор для сучасних мобільних платформ iOS і Android
      Компанія Sega випустить деякі свої кращі старі ігри для сучасних смартфонів. Так, анонсований сервіс Sega Forever, в рамках якого власники мобільних пристроїв на базі iOS і Android зможуть запускати класичні ігри компанії.

Всі ігри будуть пропонуватися на безкоштовній основі, але з вбудованою рекламою. Щоб відключити демонстрацію реклами, потрібно зробити одноразовий платіж у сумі $ 1,99. У класичних іграх додана підтримка багатьох сучасних функцій і можливостей, наприклад, збереження досягнутого прогресу в хмарному сервісі, підтримка Bluetooth-контролера, онлайн таблиця лідерів. При цьому доступна можливість запускати всі ігри і без підключення до інтернету.

На момент запуску сервісу Sega Forever в ньому будуть представлені 5 ігор: Sonic the Hedgehog, Comix Zone, Altered Beast, Kid Chameleon і Phantasy Star II. Надалі перелік доступних проектів планується розширювати. Розробники мають намір додавати по одній грі кожні 2 тижні.

Джерело: The Verge
Переглядів: 94 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: