DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.41.58
Головна » 2018 » Квітень » 17 » Sega представила Mega Drive Mini - мініверсію класичної консолі в честь її 30-річного ювілею
16.24.22
Sega представила Mega Drive Mini - мініверсію класичної консолі в честь її 30-річного ювілею
      Японська компанія Sega вирішила наслідувати приклад своїх земляків з Nintendo, які недавно випустили міні-версії своїх легендарних консолей NES Classic і Super NES Classic Mini і анонсувала аналогічний продукт під назвою Mega Drive Mini. Як неважко здогадатися, новинка являє собою мініатюрну версію класичної 16-бітової консолі Sega Mega Drive.

Вихід новинки буде приурочений до 30-річчя оригінальної консолі, яка вийшла в Японії 29 жовтня 1988 року, дісталася до США 14 серпня 1989 і в підсумку продалася тиражем 30 мільйонів екземплярів по всьому світу. У Sega поки не озвучили список ігор, які будуть доступні на старті продажу мініатюрної консолі, але напевно це будуть представники найбільш відомих та популярних на даній консолі класичних серій.
Цікаво, що розробкою консолі Mega Drive Mini займається не сама Sega, а китайська компанія AtGames, яка раніше за ліцензією Sega випустила цілий ряд офіційних клонів консолі Genesis, включаючи Sega Genesis Flashback.

Відзначимо, що в честь 30-річчя консолі Sega також пообіцяла ліцензувати ряд класичних ігор для Mega Drive на мобільних платформах для iOS і Android смартфонів, а також випустити як мінімум 15 ігор на консолі Nintendo Switch, включаючи Sonic the Hedgehog, Phantasy Star, Thunder Force 4 та інші. Також в поточному році Sega випустить не тільки Shenmue 3, але і дві перші частини серії Shenmue 1 & 2 на платформах PS4, Xbox One і ПК.

Джерело: The Verge
Переглядів: 40 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: