DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.53.17
Головна » 2016 » Листопад » 24 » SD Association представила новий клас продуктивності «A1» для карт пам'яті SD, які будуть гарантовано працювати з Android-додатками
17.00.46
SD Association представила новий клас продуктивності «A1» для карт пам'яті SD, які будуть гарантовано працювати з Android-додатками

      Якщо раніше на клас продуктивності карт пам'яті звертали увагу хіба що професійні фотографи і власники гаджетів, здатних записувати 4K-відео, то тепер це зможуть робити і звичайні користувачі. Спеціально для тих, хто використовує microSD картки для розширення обсягу сховища даних смартфона і встановлює туди додатки, SD Association запропонувала ввести новий клас швидкодії App Performance Class (A).

Тепер все картки, які гарантовано будуть працювати з Android-додатками виробники будуть маркувати логотипом App Performance Class 1 (A1). При цьому мова йде про початковий рівень з мінімально достатніми швидкісними характеристиками. Зокрема, карти A1 повинні забезпечувати кількість випадкових операцій читання (IOPS) - не менше 1500 на секунду; кількість випадкових операцій запису - не менше 500 в секунду; швидкість послідовного виконання операцій - не менше 10 МБ/с.

Швидше за все далі ми побачимо і більш високі класи продуктивності (A2, A3, ...), якими будуть маркуватися карти, призначені для мобільних додатків з підвищеними вимогами до швидкостей обміну даними з пам'яттю. У будь-якому випадку, оптимізація карт пам'яті під потреби реальних користувачів, далеко не всі з яких мають потребу в картах пам'яті для запису над чіткого відеопотоку є кроком у правильному напрямку.

Джерело: SD Association
Переглядів: 182 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: