DVI

Субота, 24.02.2018, 10.03.16
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Samsung запевняє в найвищій якості і безпеці смартфонів сімейства Galaxy S7
17.30.44
Samsung запевняє в найвищій якості і безпеці смартфонів сімейства Galaxy S7

      Через проблеми з акумуляторами Galaxy Note7 компанія Samsung змушена була відкликати з продажу всі екземпляри цієї моделі і повністю припинити її продаж. Але у користувачів почали з'являтися побоювання, що аналогічні проблеми можуть виникнути і з батареями інших смартфонів корейського виробника. Щоб розвіяти ці побоювання, Samsung виступила з короткою заявою з цього приводу.

«Samsung впевнена в якості і безпеці сімейства Galaxy S7. Не було жодного підтвердженого випадку внутрішнього збою в роботі батареї у цих пристроїв серед 10 млн примірників, які використовуються споживачами в Сполучених Штатах; проте ми підтвердили кілька випадків, пов'язаних з серйозними зовнішніми ушкодженнями. Поки Samsung не може отримати і досліджувати кожен пристрій, визначити справжню причину інциденту неможливо», - наголошується в заяві.

Іншими словами, Samsung запевняє, що з батареями смартфонів сімейства Galaxy S7 не виникне проблем при правильній експлуатації апаратів і недопущення непередбаченого зовнішнього впливу на них.

Джерело: Samsung
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: