DVI

Субота, 21.04.2018, 07.07.00
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Samsung вважає, що її технологія квантових крапок краще OLED, і навіть готова поділитися нею з іншими виробниками телевізорів
18.00.04
Samsung вважає, що її технологія квантових крапок краще OLED, і навіть готова поділитися нею з іншими виробниками телевізорів
      За повідомленням джерела, компанія Samsung Electronics хоче сформувати альянс з провідними виробниками телевізійних панеляй. Метою діяльності організації стане просування технології квантових крапок (QLED), яка, на переконання самого південнокорейського гіганта, перевершує технологію органічних світлодіодів (OLED), яка є пріоритетною для основного конкурента і «заклятого суперника» Samsung Electronics - LG Electronics - і ряду інших компаній.

Група виробників телевізійних панелей OLED на чолі з компанією LG Electronics відносить до головних недоліків телевізорів QLED більш низьку контрастність і менші кути огляду. Але Samsung запевняє, що нові панелі позбавлені згаданих недоліків, що, власне, виробник і збирається довести на прийдешній виставці CES 2017.

В Samsung Electronics готові поділитися своїм досвідом і розробками, що стосуються технології квантових крапок
, з іншими виробниками і розраховує, що після цього телевізорів, що використовують панелі QLED, стане більше.

Не зайвим буде зазначити, що південнокорейські виробники в основному акцентують свою увагу на панелях дозволом 4K (3840х2160 пікселів), в той час як їх тайванські (Innolux і AUO) і японські (Sony і Panasonic) компанії націлюються на сегмент телевізійних панелей більш високої роздільної здатності 8K (7680х4320 пікселів).

Джерело: CDR info
Переглядів: 183 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: