DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.19.56
Головна » 2017 » Липень » 16 » Samsung випадково розкрила зовнішність смартфона Galaxy Note 8 в рекламі процесора Exynos 9
15.33.47
Samsung випадково розкрила зовнішність смартфона Galaxy Note 8 в рекламі процесора Exynos 9
      Найкращі витоки - це витоки, здійснені самим виробником. Іноді це відбувається дійсно випадково, а іноді - свідомо, коли таким ненав'язливим способом бренд намагається попередньо вивчити реакцію публіки на майбутню новинку. До якої саме відноситься реклама процесора Exynos 9 з фотографією смартфона ми не знаємо, але це не дуже важливо, так як експерти вважають, що перед нами не що інше, як ще неанонсовані Samsung Galaxy Note 8.

Зображений на зображенні смартфон виглядає вельми схоже на Samsung Galaxy S8, проте уважне порівняння фотографій вказує відразу на кілька відмінностей. Наприклад, кути екрана на цьому фото не заокруглені, проріз динаміка довше, датчики і камери на верхній частині окантовки розташовані інакше, та й сама окантовку вже, ніж у S8. При бажанні можна навіть розгледіти більш тонкий корпус, але при такому ракурсі це цілком може виявитися ілюзією.

Відзначимо, що для реклами процесора Exynos 9 в Samsung цілком могли «намалювати» абстрактний концепт, а не реальну модель, проте повністю виключати можливість, що це все таки Samsung Galaxy Note 8 ми б не стали.

Нагадаємо, що анонс смартфона Samsung Galaxy Note 8 призначений на 23 серпня поточного року, так що саме час з'являтися різноманітним витокам.

Джерело: PhoneArena
Переглядів: 171 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: