12.32.21
Samsung виключить зарядку з комплекту поставки деяких смартфонів в 2021 році
      За повідомленням корейського видання ETNews, в наступному році Samsung візьме приклад з Apple і перестане комплектувати деякі моделі своїх смартфонів зарядними адаптерами.

Остаточне рішення з цього питання ще не прийнято. Однак аргументація на користь відмови від комплектного зарядного пристрою така ж, як Apple: накопичення зайвих зарядок, турбота про екологію і економія ресурсів.

Samsung - лідер ринку. Щорічно компанія поставляє близько 300 мільйонів смартфонів. Якщо половина смартфонів корейської компанії позбудеться зарядок, це помітно вплине як на його підсумковий прибуток, так і на навколишнє середовище.

Якщо Samsung в результаті прийме рішення відмовитися від зарядок в стандартній комплектації смартфонів, то, швидше за все, воно торкнеться флагманських лінійок Galaxy S, Galaxy Note і, можливо, Galaxy Fold / Flip. Флагманські моделі також підтримують бажану багатьма бездротову зарядку.
Комплект поставки флагмана Galaxy S20 Ultra: блок швидкої зарядки на 25 Вт, кабель USB Type-C, скріпка для вилучення лотка SIM-карти, дротова Type-C-гарнітура від AKG і простенький силіконовий чохол

Це перше повідомлення про намір Samsung виключити зарядку з комплектації деяких смартфонів, і для більшої переконливості потрібні ще докази з інших джерел. Про те, що Samsung розглядає можливість виключення з комплектації інших аксесуарів, поки нічого не говориться.

Джерело: ETNews i The Verge

Переглядів: 53 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close