DVI

Субота, 20.01.2018, 12.37.48
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Samsung сама тестувала батареї для смартфонів Galaxy Note7, тоді як Apple і інші користуються послугами незалежних лабораторій
10.00.55
Samsung сама тестувала батареї для смартфонів Galaxy Note7, тоді як Apple і інші користуються послугами незалежних лабораторій

      Продовжуємо розглядати тему перегрівів, загорянь і вибухів смартфонів, і слідом за загальним теоретичним матеріалом «Чому вибухають батареї смартфонів» розглянемо, що саме могло піти не так в разі Samsung Galaxy Note7. В якості однієї з версій розглядається тестування акумуляторів власними силами.

Як повідомляє ресурс Engadget, батареї, які використовуються в смартфонах Samsung, включаючи Galaxy Note7, тестуються в лабораторії самої компанії. У той же час інші виробники мобільних пристроїв, наприклад, Apple і Lenovo, користуються для цього послугами сторонніх незалежних лабораторій. Організація CTIA (Cellular Telecommunications Industry Association - Асоціація виробників стільникових телекомунікаційних систем) інспектує ці лабораторії, щоб переконатися в достатній кваліфікації персоналу та відповідність методики тестів встановленим стандартам, а також перевірити, чи немає надмірного впливу виробника на процес тестування.

Батареї тестуються як самостійно, так і в складі пристроїв. При цьому оцінюється поведінка акумуляторів в процесі зарядки і під час здійснення дзвінків. Також батареї піддаються впливу високої температури, щоб перевірити їх працездатність в умовах літньої спеки і виявити ризик перегріву.

Компанія Samsung все ще продовжує розслідування, щоб виявити причини перегріву батарей в Galaxy Note7. У цій моделі використовувалися батареї від декількох виробників, включаючи власний підрозділ SDI. Після появи перших повідомлень про спалахи смартфонів компанія заявила, що проблемою є саме акумулятори виробництва SDI. Але навіть програма по відкликанню 2,5 млн апаратів для заміни батарей не дозволила усунути проблему, і смартфони з нової партії продовжували перегріватися і диміти.

Як заявив головний технічний керівник CTIA Том Саваноборі (Tom Sawanobori), організація протестувала більше 1500 батарей. І це перший раз, коли виникли проблеми.

Джерело: Engadget
Переглядів: 189 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: