DVI

Субота, 24.03.2018, 23.30.39
Головна » 2016 » Листопад » 14 » Samsung купує Harman за $ 8 млрд - найбільша угода в історії південнокорейської компанії
17.30.48
Samsung купує Harman за $ 8 млрд - найбільша угода в історії південнокорейської компанії

      Сьогодні вранці компанія Samsung Electronics повідомила про наявність домовленості про покупку виробника високоякісної аудіотехніки Harman, що володіє відомими брендами JBL, Harman Kardon і AKG. Загальна сума угоди, складена з розрахунку $ 112 за одну акцію, - $ 8 млрд. Примітно, що всю суму покупець виплатить коштами, а також те, що ця покупка є найбільшою в історії південнокорейського гіганта.

З появою «підключених» автомобілів все більше технологічних компаній почали проявляти інтерес до цієї області. У минулому Samsung випустила власну пристрої Connect Auto, який підключається до порту OBD II і розширює можливості автомобіля, дозволяючи збирати різну статистику, проводити деяку діагностику і отримувати різні поради по ремонту та обслуговуванню авто. Судячи з усього, Samsung Electronics має серйозні наміри щодо автомобільного ринку і чітко дає зрозуміти, що неминуча конкуренція з боку Google і Apple, що працюють в напрямку самокерованих автомобілів, не лякає її взагалі.

Компанія Samsung Electronics впевнена, що Harman допоможе їй вирватися в авангард автомобільної індустрії, для якої остання розробляє інформаційно-розважальні системи та супутні технології.

Також Samsung зазначає, що її досвід в області дисплеїв, призначених для користувача інтерфейсів і напівпровідників дає автомобільного бізнесу Harman «величезні можливості для подальшого зростання». Що, до речі, вельми доречним з огляду на недавню обіцянку Harman подвоїти свої доходи в найближчі п'ять років. Цілком можливо, що тепер ця мета буде взята в більш короткий термін. Тим більше, що не так давно компанія підписала кілька великих контрактів з рядом автомобілебудівних концертів, в числі яких Fiat Chrysler і General Motors. За станом на 30 червня у Harman було замовлень на загальну суму близько $ 24 млрд.

Джерело: Samsung
Переглядів: 165 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: