DVI

Субота, 21.04.2018, 12.29.57
Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Samsung купила творців Siri, які нині працюють над голосовим помічником нового покоління Viv
14.30.43
Samsung купила творців Siri, які нині працюють над голосовим помічником нового покоління Viv

      Компанія Samsung заявила про покупку компанії Viv Labs, яка займається розробками рішень в сфері штучного інтелекту.

Відзначимо, Viv Labs була заснована фахівцями, які створили свого часу ПО Siri. У 2010 році Apple купила Siri і пізніше інтегрувала в свою мобільну операційну систему в якості однойменного віртуального помічника. У 2012 році творці Siri покинули Apple, заснували Viv Labs і продовжили розробки в сфері штучного інтелекту і добилися певних успіхів на цьому терені. Надалі Samsung проявила інтерес до цих розробок і виступила з ініціативою покупки компанії. Сума угоди не уточнюється.

Після придбання команда Viv Labs продовжить працювати в якості незалежного підрозділу. Розробки компанії в сфері розпізнавання і сприйняття природної мови людини планується інтегрувати в різні пристрої Samsung, включаючи смартфони, телевізори та ін. Співзасновник і головний виконавчий директор Viv Labs Даг Кіттлаус (Dag Kittlaus) заявив, що ресурси Samsung допоможуть команді істотно прискорити роботу, а також інтегрувати створені рішення в великий перелік продуктів. Щорічно Samsung продає близько 500 млн пристроїв. Передбачається, що віртуальний асистент Viv з'явиться в смартфонах Samsung в другій половині 2017 року.

Джерело: Engadget
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: