DVI

Субота, 20.01.2018, 12.42.09
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Samsung купила Повносторінкову рекламу в найбільших газетах США, щоб вибачитися за Galaxy Note7
15.00.12
Samsung купила Повносторінкову рекламу в найбільших газетах США, щоб вибачитися за Galaxy Note7

      Компанія Samsung продовжує вибачатися за провал смартфона Galaxy Note7. Недавній хід в Китаї, коли керівництво встало на коліна, щоб вибачитися за смартфон, як ми знаємо, тільки погіршив ситуацію в цьому регіоні. Ці вибачення були прийняті за образи. І тепер виробник вирішив діяти більш стримано і делікатно. Як повідомляє джерело, щоб вибачитися за Galaxy Note7 перед жителями США компанія купила Повносторінкову рекламу в найвпливовіших газетах, таких як The Wall Street Journal, The New York Times і The Washington Post.

Текст з вибаченнями підписаний ім'ям Грегорі Лі, глави північноамериканського підрозділу Samsung Electronics, так що в першу чергу вони адресовані саме американським споживачам.

Ми переглянемо кожен аспект пристрою [Galaxy Note7], включаючи апаратне забезпечення, програмне забезпечення, техніку виробництва і конструкцію батарей в цілому. Ми спробуємо розібратися з цим якомога швидше, але на отримання вірних відповідей потрібен час», - пише Грегорі Лі, гендиректор Samsung Electronics North America.

Дослідники Samsung поки так і не з'ясували точну причину загорянь Galaxy Note7. І це, серед іншого, вже призвело до затримки розробки Galaxy S8. Як ми вчора писали, тепер наступний смартфон Galaxy S очікується не раніше квітня.

До речі, газетні вибачення останнім часом стали звичайною практикою серед великих компаній. Приміром, аналогічним способом в листопаді 2015 року зробила Volkswagen, щоб вибачитися за заниження показників викидів шкідливих речовин у своїх автомобілів.

Джерело: Engadget
Переглядів: 211 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: