DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.52
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Samsung і Apple оштрафовані в Італії через випуск оновлень прошивок, що знижують продуктивність смартфонів
07.00.22
Samsung і Apple оштрафовані в Італії через випуск оновлень прошивок, що знижують продуктивність смартфонів
      Італійське агентство з контролю ринків і конкуренції (AGCM) ще в січні ініціював розслідування проти компаній Samsung і Apple через звинувачення у використанні практики запланованого зістарювання. Тепер розслідування закінчено, і обидві компанії були визнані винними у використанні зазначеної практики. В результаті, кожна компанія оштрафована на € 5 млн.

Фахівці AGCM прийшли до висновку, що компанії випускали деякі версії оновлених прошивок для смартфонів, які зробили суттєвий внесок у функціональність і суттєво знижували їх продуктивність, тим самим процес заміни на нові пристрої. Посилює провину компаній наполегливе стимулювання користувачів до установки нових прошивок, а також відсутність можливості повернутися до попередніх версій прошивок. Крім того, AGCM наклала на Apple додатковий штраф в сумі € 5 млн за те, що компанія не надала чітких інструкцій про те, коли необхідно здійснювати заміну батареї iPhone і як це зробити правильно.

Відзначимо, сума в € 5 млн - це максимальний розмір штрафу, який може накласти AGCM. Крім штрафу відомство також зобов'язало обидві компанії розмістити повідомлення з посиланням на рішення AGCM на своїх італійських сайтах.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 10 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: