DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.48.51
Головна » 2016 » Серпень » 5 » Samsung Galaxy S7 edge став масово продаваним Android-смартфоном першої половини 2016 року
13.30.16
Samsung Galaxy S7 edge став масово продаваним Android-смартфоном першої половини 2016 року

      Дослідницька компанія Strategy Analytics підрахувала, що в першому півріччі 2016 року по всьому світу було реалізовано близько 13,3 млн смартфонів Samsung Galaxy S7 edge. Таким чином, ця модель стала найпопулярнішою серед всіх Android-смартфонів.

Більш того, трійка лідерів за обсягами реалізації в першій половині 2016 року перебуває виключно з пристроїв Samsung. На другому місці за популярністю з незначним відставанням від флагмана виявився смартфон Samsung Galaxy J2 (2016). Ця модель була відвантажена в кількості близько 13 млн одиниць. Нарешті, третю сходинку посів смартфон Samsung Galaxy S7 з зразковим обсягом реалізації 11,8 млн одиниць. Таким чином, сумарно трійка лідерів принесла компанії Samsung реалізацію смартфонів на рівні 38,1 млн одиниць.

Як відзначають в Strategy Analytics, причинами такого великого обсягу реалізації смартфона Samsung Galaxy S7 edge є кілька факторів. Так, вигнутий дисплей привертає увагу споживачів нарівні із загальною зручністю в експлуатації. Крім того, на успіх вплинули широкі канали збуту і дуже висока популярність бренду. Нарешті, в США продажі цієї моделі супроводжувалися великою кількістю акцій. Наприклад, споживачам пропонувалося купити один пристрій Galaxy S7 edge (або Galaxy S7) і отримати другу безкоштовно при підключенні нового номера. Така акція пропонувалася усіма чотирма операторами мобільного зв'язку США в перший місяць продажів. Раніше в США подібні акції не застосовувалися для флагманських смартфонів відразу ж після початку продажів. Також в рамках акцій безкоштовно пропонувалися шолом Gear VR і річна підписка на Netflix.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: