16.46.09
Samsung Galaxy S4 офіційно показали
        Новини про можливі характеристики флагманського смартфона Samsung переслідували нас до останнього моменту, але кілька годин тому анонс пристрою в США все-таки відбувся. В Україні вже оголошена стартова ціна 7000 грн. В квітні смартфон з'явиться в 155 країнах, і поширювати його будуть 327 операторів стільникового зв'язку.

Зауважимо, що саме регіональна прив'язка Galaxy S4 буде визначати, який процесор опиниться всередині смартфона. В одній з модифікацій пристрій дійсно буде базуватись на процесорі Samsung Exynos 5 Octa, чиє компонування описується формулою «4+4 ядра». Що цікаво, ядра з архітектурою Cortex-A7 в цьому випадку працюють на частоті 1.6 ГГц, а більш ненажерливі ядра з архітектурою Cortex-A15 — на частоті 1.2 Ггц.
Друга модифікація смартфона буде оснащуватися якимсь процесором Qualcomm Snapdragon з чотирма ядрами і частотою 1.9 ГГц. Хоча його модель не згадується відкрито, можна припустити, що мова йде про новітній Snapdragon 600.



Як уже повідомлялося, Galaxy S4 отримав п'ятидюймовий дисплей типу Super AMOLED з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, чия щільність розміщення пікселів становить 441 штук на дюйм. Захисне скло еволюціонувало до Gorilla Glass 3. Новинка буде оснащуватися операційною системою Google Android 4.2.2 і 2 Гб оперативної пам'яті. Обсяг твердотільного накопичувача може варіюватися від 16 до 64 Гб, нікуди не подівся і роз'єм для карт пам'яті типу microSD. Штатна акумуляторна батарея ємністю 2600 мАг ховається під знімною кришкою, тому замінити її не складає ніяких труднощів.



В цілому, габаритні розміри в порівнянні з Galaxy S3 навіть злегка зменшилися: 136,6х69,8х7,9 мм проти 136,6х70,6х8,6 мм. Масу вдалося зменшити з 133 до 130 г. Смартфон нового покоління буде спочатку пропонуватися в синюватому і білому виконаннях корпусу.



Зрозуміло, одним з головних нововведень на апаратному рівні стали вбудовані камери смартфона, які пропонують роздільність 13 мегапікселів і 2 мегапікселі, а також дозволяють користуватися собою одночасно. Крім того, фронтальна камера використовується для стеження за зіницями власника, реалізуючи функції призупинити відтворення відео в ті моменти, коли він відводить погляд від екрану, а також вже описаного раніше «прокручування поглядом».

Програмні можливості камер вимагають окремого огляду, але при пробіжному знайомстві колеги виділяють режими створення анімованих GIF, розпізнавання візитних карток і QR-кодів, запис фотографій з короткими звуковими коментарями. Природно, більшість перерахованих можливостей було реалізовано і раніше.

Функція S Translator використовує голосовий і текстовий режими для перекладу слів і виразів на різні мови, причому Samsung стверджує, що працювати з перекладачем можна і без підключення до «хмарного» серверу. Функція S Voice Drive сподобається водіям: підключивши Galaxy S4 до бортової системи через Bluetooth, можна подавати команди голосом і збільшувати шрифт на екрані. Функція Air View дозволяє збільшувати фрагмент зображення на екрані, якщо користувач підносить до нього палець на відстань до 1 см. Air Gesture розпізнає жести користувача — той самий водій може відповісти на дзвінок, махнувши рукою перед закріпленим на панелі приладів смартфоном.

Технологія Group Play дозволяє власникам Galaxy S4 об'єднуватися в групи для спільного прослуховування музичних файлів, що зберігаються на їх смартфонах. В одній групі можуть складатися до восьми розташованих неподалік смартфонів даної моделі.

Нововведення по імені S Health за рахунок вбудованого крокоміра, датчика температури і вологості дозволяє користувачеві стежити за самопочуттям під час занять спортом, а камера смартфона здатна розраховувати кількість калорій при «погляді» на конкретне блюдо. Надалі серія аксесуарів S Health дозволить пов'язувати зі смартфоном по протоколу Bluetooth 4.0 різні зовнішні датчики. Передбачений і інфрачервоний порт для управління побутовою електронікою.

Словом, потенціал моделі Galaxy S4 великий, залишилося переконатися в тому, що смартфон не буде страждати від дефіциту та виробничих дефектів, як це нерідко трапляється з масовими моделями складних пристроїв.
Переглядів: 440 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close