DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.47
Головна » 2018 » Вересень » 13 » Samsung EVAR - автономний робот для автоматичної зарядки електромобілів на парковках [відео]
14.14.53
Samsung EVAR - автономний робот для автоматичної зарядки електромобілів на парковках [відео]
      Компанія Samsung Electronics представила концепт автономного робота EVAR (Electric Vehicle Automatic Recharging), призначеного для зарядки електромобілів на автостоянках. Пристрій був розроблений в рамках фірмової програми інноваційних проектів Samsung C-Lab (Creative Lab).

Для роботи з роботом EVAR досить залишити свій електромобіль на автостоянці, підключивши до зарядного гнізда стандартний кабель і спеціальний адаптер, який кріпиться до номерного знаку. Потім необхідно зчитати смартфоном NFC-мітку, розміщену поблизу паркувального місця, після чого мобільний додаток передасть роботу координати припаркованого електромобіля і всю необхідну інформацію про його батарею.


Отримавши запит на зарядку, він пересувається до вказаного місця з безпечною швидкістю до 2 км / год. Спочатку EVAR знаходить місце, на якому була закріплена NFC-мітка, а потім зчитує номерні знаки автомобілів, щоб знайти потрібний електромобіль. Система автономного управління дозволяє роботу об'їжджати людей, автомобілі та інші перешкоди, а в разі необхідності - різко зупинятися. За визначення небезпечного об'єкта відповідають ультразвукові сенсори, лідар і датчик.

Під'їхавши до електромобіля, EVAR за допомогою камери знаходить вірне положення і самостійно підключається до адаптера для зарядки. Форма корпусу робота обрана таким чином, щоб під час заряду він займав мінімум місця на парковці і не заважав іншим автомобілям. За словами творців, робот буде оснащуватися батареєю, ємності якої буде достатньо для підзарядки 2-3 електромобілів.

На практиці в тестовому екземплярі EVAR встановлена ​​батарея всього на 10 кВтг, здатна заряджати електромобіль з потужністю 7,4 кВт. У серійних моделях, якщо справа дійде до них, напевно будуть використовуватися більш ємкі акумулятори, тим більше, що габарити корпусу цілком дозволяють це.

Джерело: SamsungInsideEV’s
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: