DVI

Субота, 18.08.2018, 12.56.53
Головна » 2018 » Липень » 29 » Samsung Display продемонстрував сертифікований «не розбиваємий» OLED-екран, який витримує удар молотком [відео]
11.30.12
Samsung Display продемонстрував сертифікований «не розбиваємий» OLED-екран, який витримує удар молотком [відео]
      Компанія Samsung Display заявила, що створений її фахівцями «не розбиваємий OLED-екран» (Unbreakable Panel) сертифікований лабораторією Underwriters Laboratories (UL), яка є офіційним тестовим партнером Управління з безпеки та гігієни праці Міністерства праці США.

За словами представників Samsung Display, цю розробку можна використовувати не тільки в смартфонах, але і в будь-який портативній електроніці, починаючи від ігрових консолей і планшетів і закінчуючи екранами автомобільних медіа центрів і мобільних пристроїв для військового застосування.

«Не розбиваємий» являє собою OLED-матрицю на гнучкій підкладці з таким же гнучким захисним покриттям над нею. Зазвичай над такими матрицями розміщують захисне скло, яке часто ламається при сильному ударі. Посилене гнучке покриття від Samsung є досить міцним і в той же час розподіляє силу удару по площі, що дозволяє уникнути пошкодження. Крім підвищеної міцності такі екрани помітно легше скляних аналогів при тих же тактильних і візуальних характеристиках.

Під час випробувань в Underwriters Laboratories новий екран Samsung пройшов ряд тестів на міцність, заснованих на стандартах Міністерство оборони США. Зокрема, екран кидали з висоти 1,2 метра 26 раз поспіль, випробобували при високих (71 градус) і низьких (-32 градуса) температурах і т.д. З ініціативи Samsung «нерозбиваємий екран» скидали на тверду поверхню з більш високого рівня, ніж вимагає стандарт (1,8 метра), але навіть після цього він продовжив працювати в нормальному режимі, а на його поверхні не з'явилося слідів пошкодження.

Вперше Samsung Display показала цю розробку в травні поточного року на виставці DisplayWeek 2018, вона була представлена ​​у вигляді 6,22-дюймового OLED-дисплея для автомобільних медіа центрів. Про терміни появи такої матриці в реальних комерційних продуктах поки не повідомляється, але з високою часткою ймовірності можна припустити, що вперше він з'явиться в одному з флагманських смартфонів Samsung.

Джерело: Samsung
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: