DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.31.27
Головна » 2018 » Вересень » 3 » Samsung буде продавати свої гнучкі OLED-екрани компаніям Oppo і Xiaomi, щоб швидше виростити екосистему згинаємих смартфонів
08.45.11
Samsung буде продавати свої гнучкі OLED-екрани компаніям Oppo і Xiaomi, щоб швидше виростити екосистему згинаємих смартфонів
      За даними корейського видання ETNews компанія Samsung прийняла вельми цікаве рішення з приводу поставок перших гнучких OLED-екранів для згинаємих смартфонів. Нібито, корейці не користуватимуться своєю технологічною перевагою для того, щоб якомога довше залишатися єдиним великим виробником таких моделей і найближчим часом почнуть поставляти такі екрани всім бажаючим стороннім компаніям, включаючи Oppo, Xiaomi, Huawei і т.д.

Основні причини дві. По-перше, Samsung сподівається таким чином швидко виростити екосистему гнучких смартфонів, щоб потенційні покупці розглядали їх як реальну покупку, а не незрозумілий нішевий пристрій, який практично не зустрічається в звичайному житті.

По-друге, південнокорейський виробник настільки впевнений в якості свого майбутнього гнучкого смартфона, що не боїться конкуренції з боку китайських виробників. Варто відзначити, що Samsung спочатку орієнтувався на люкс-сегмент вартістю близько $ 2000, тоді як китайські компанії напевно зможуть створити більш доступні смартфони.

За інформацією джерел, знайомих з ситуацією, Samsung Display вже відправила тестові зразки гнучких фронтальних панелей компаніям Oppo і Xiaomi для тестування (нагадаємо, що обидві компанії входять у світові Топ-5 виробників смартфонів). Така панель складається з OLED-матриці на гнучкій підкладці з інтегрованим сенсорним шаром, так що розробникам залишається тільки сконструювати основу корпусу.

Виготовляють гнучкі фронтальні панелі тільки на одній складальній лінії в Південній Кореї, так що обсяги виробництва поки порівняно невеликі. Проте, аналітики прогнозують, що вже в 2019 році Samsung поставить на ринок не менше 1 млн гнучких OLED-екранів, а вже в 2020 році ця кількість зросте до 5 млн матриць.

Джерело: PhoneArena
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: