DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.40.01
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Самокерований автомобіль Waymo потрапив в аварію через людську помилку, автоматика могла б уникнути зіткнення
16.53.42
Самокерований автомобіль Waymo потрапив в аварію через людську помилку, автоматика могла б уникнути зіткнення
      Як повідомила компанія Waymo, її тестовий самоврядний автомобіль зіткнувся з мотоциклом в Маунтін-В'ю. При цьому наголошується, що аварія стала наслідком помилки людини, а не автоматичної системи управління.

Водій взяв на себе керування автомобілем, коли побачив, що інший легковий автомобіль, що рухається зліва, почав зміщуватися в ту ж смугу руху, де вже знаходився транспортний засіб Waymo. Щоб уникнути зіткнення з іншим автомобілем, водій прийняв рішення зміститися в праву смугу руху. Але при цьому він не помітив, що позаду рухався мотоцикліст теж вирішив об'їхати тестовий автомобіль праворуч. В результаті цього маневру і сталося зіткнення з мотоциклом. При цьому мотоцикліст отримав серйозні травми і був відправлений до лікарні. Тестовий автомобіль Waymo отримав незначні пошкодження.

Waymo зазначає, що розробляєма нею технологія якраз покликана усунути подібні аварії. Автоматика аналізує дорожню ситуацію з усіх боків від транспортного засобу з охопленням 360 градусів. Таким чином, вона могла б побачити обидві перешкоди - і легковий автомобіль, і мотоцикліста. Компанія стверджує, що після інциденту, в якому був замішаний тестовий водій, була проведена симуляція цієї аварійної ситуації. Автоматична платформа прийняла рішення уповільнити швидкість руху самоврядного автомобіля, що дозволило б уникнути зіткнень з обома учасниками дорожнього руху.

Джерело: Engadget
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: