12.25.02
Сама древня нація на планеті
Самая древня нація на планете

                  Не так давно вчені з Пенсільванського університету, США, провели масштабні дослідження, завданням яких було визначення найбільш древньою народності на Землі. Вчені взялися за справу дійсно дуже серйозно. До прикладу, тільки одних "генетичних портретів" було складено близько 3 тисяч. 


Йдеться про аналіз ДНК жителів Африканського континенту. Для порівняння, вчені брали і генетичні портрети мешканців інших націй. Що стосується африканців, то проаналізовані дані (як вказувалося вище, 3 тисяч чоловік) стосувалися 121 народності.

Виявилося, що найбільш близькими родичами представника роду Homo Sapience, чиї останки пролежали в землі 50 тисяч років, є бушмени. Бушмени - народність, яка проживає на межі пустелі Калахарі.

Власне, бушменів не можна назвати цілою народністю, це спільнота племен, яке проіснувало в незмінному стані близько 30 тисяч років. У них є елементи культури, яких немає у інших племен (деякі з яких теж мають досить поважний вік). Зараз чисельність бушменів знижується, оскільки вони проживають у районі, де знайдено відразу декілька родовищ алмазів.

Тим не менше, племена ще зберегли свій побут і культуру, які вивчаються вченими багатьох країн.

Переглядів: 366 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close