DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.12.07
Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Salto-1P - одноногий стрибучий робот
08.04.48
Salto-1P - одноногий стрибучий робот
      Американські інженери з Каліфорнійського університету в Берклі розробили одноногого робота Salto-1P, який здатний точно планувати точку приземлення, а також ефектно заплигувати на нерівні або недавно пересунути поверхні.

Як повідомляється, за своєю конструкцією Salto-1P є підпружинений зворотний маятник, який використовує для стрибків відразу кілька механізмів: мотор, що приводить в дію ногу, що складається з декількох сегментів, а також механічний аналог хвоста і два гвинти, що компенсують обертання робота.

Експерименти показали, що стандартне відхилення помилки становить 10 см, а 95% стрибків закінчуються не далі, ніж в 30 сантиметрах від запланованої точки приземлення. Завдяки цьому робот може заплигувати навіть на невеликі і нерівні перешкоди, наприклад, на стілець із зігнутим сидінням.

Крім цього, Salto-1P здатний швидко адаптуватися до зміщення мети. Для цього він використовує зовнішню систему захоплення рухів. Так, робот може «потрапити» в ціль, нанесену на дошку, навіть якщо її рухають незадовго до стрибка.

Джерело: N+1
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: