DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.28.20
Головна » 2016 » Серпень » 3 » Salesforce купила Quip за $ 750 млн
10.00.43
Salesforce купила Quip за $ 750 млн

      Компанія Salesforce заявила про покупку хмарного сервісу по спільну роботу з документами Quip. За даними обізнаних джерел, сума угоди становить $ 750 млн. Вона включає оплату грошовими коштами і акціями. При цьому наголошується, що загальна вартість капіталу Quip становить приблизно $ 582 млн, не включаючи розмір існуючих інвестицій Salesforce Ventures в Quip.

Компанія Quip була заснована в 2012 році. Одним з її засновників був головний технічний директор Facebook Брет Тейлор (Bret Taylor). Вона отримала фінансування в сумі $ 45 млн від ряду інвесторів. Крім Salesforce Ventures діяльність Quip профінансували Peter Fenton, Benchmark, Greylock, російський мільярдер Юрій Мільнер. Клієнтами Quip є багато великих компаній, включаючи Facebook.

Після завершення угоди Quip продовжить працювати в своєму сегменті бізнесу, але вже в рамках компанії Salesforce. Співзасновники Quip Брет Тейлор і колишній співробітник Google Кевін Гіббс (Google) і далі залишаться в компанії.

Нагадаємо, раніше компанія Salesforce проявляла інтерес до покупки сервісу LinkedIn, але той був проданий корпорації Microsoft.
Переглядів: 136 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: