DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.35.01
Головна » 2017 » Вересень » 15 » Розвиток ШІ-технологій призведе до того, що екрани перестануть бути основним способом взаємодії з пристроями
10.15.04
Розвиток ШІ-технологій призведе до того, що екрани перестануть бути основним способом взаємодії з пристроями
      На думку консалтингової компанії Accenture, розвиток ШІ-технологій призведе до того, що взаємодія з більшою частиною інтерфейсів позбудеться фізичної складової. Про це йдеться в доповіді «Технологічні тренди 2017».

Як реально існуючих прикладів призначених для користувача інтерфейсів нового покоління експерти наводять автономний транспорт і голосових помічників, і це, кажуть вони, тільки перші ластівки, які передвіщають прихід систем управління, позбавлених дисплеїв.

В цілому, автори доповіді роблять три прогнозу:
  • Через 5 років більше половини користувачів будуть вибирати сервіс, виходячи з представлених в ньому ШІ-технологій, а не бренду.
  • Через 7 років більше половини інтерфейсів позбудуться екранів і стануть частиною щоденної рутини.
  • Через 10 років цифрові помічники поширяться настільки, що дозволять компаніям ефективно виконувати завдання 24 години на добу 7 днів на тиждень без вихідних і відпусток, працюючи у фоновому режимі.
Як повідомляється, прогнози Accenture засновані на опитуванні 5400 директорів компаній з усього світу. 79% з них згодні з тим, що ШІ допоможе прискорити впровадження нових технологій в їхніх організаціях. 85% мають намір інвестувати в пов'язані з ШІ технології в найближчі 3 роки.

«Якщо спочатку технології штучного інтелекту представляли собою просто інструмент для підприємств, то сьогодні вони починають грати все більш значущу роль в рутинних завданнях, - йдеться в звіті. - Починаючи від безпілотних автомобілів, що використовують комп'ютерний зір, і закінчуючи мовними перекладами в реальному часі, які здійснюються нейронними мережами, ШІ значно спрощує і в той же час робить більш різноманітну взаємодію з будь-якого роду технікою».

Окремо експерти відзначають, що на сьогоднішній день всі існуючі голосові системи управління зобов'язані саме технологіям на основі ШІ.

«Досягнення в області машинного навчання і обробки мови зробили багато технологій більш інтуїтивними. Наприклад, замість того, щоб вручну вводити час майбутньої зустрічі, створювати подія і власноруч його описувати, нині вам досить просто попросити віртуального асистента запланувати зустріч.

Уже сьогодні ШІ-технології відіграють дуже важливу роль. Так, в мобільному додатку Spotify ШІ пропонує музику, виходячи з того, що користувач прослухав раніше», - розповідають фахівці.

Наостанок Пол Догерті, директор з інновацій Accenture, дає три поради компаніям, які мають намір розпочати перехід до нових видів інтерфейсів:
  1. «Візьміть існуючі комунікаційні канали та зрозумійте, як можна було б зробити їх "розумнішими"- використовуйте в якості натхнення інші успішні програми з діалоговими і голосовими інтерфейсами».
  2. «Погляньте на кожну взаємодію клієнтів з співробітниками і запитайте себе, як їх можна було б поліпшити за допомогою ШІ».
  3. «Погляньте на нові інтерфейси без дисплея і зрозумійте, як вони могли б забезпечити багатогранний діалог».
Джерела: zdnethightech.fm
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: