DVI

Понеділок, 26.08.2019, 06.38.10
Головна » 2013 » Квітень » 12 » Розумний спідометр проти штрафів
11.32.35
Розумний спідометр проти штрафів
           Напевне, у всіх автомобілістів були моменти при їзді, коли вони не побачили знаку обмеження швидкості чи, просто, забули що там писало. От щоб такі водії не попались до рук наших «лицарів доріг» придумали такий спідометр.  

Як можна побачити на зображенні, система сигналізує про перевищення швидкості прямо на спідометрі, а якщо Ви не це не реагуватимете відбудеться і звукове попередження.Такий осучаснений циферблат, окрім швидкості, показує обмеження на даній ділянці дороги, положення автомобіля на дорожньому полотні та різноманітні попереджувальні знаки.

Як же відбувається попередження? Спершу автомобіль проїжджає коло знаку обмеження, який, у свою чергу, зв'язаний із супутником і посилає сигнали попередження. Саме так, сигнал попередження виходить із дорожніх знаків. Зараз, щоправда, цю систему неможливо реалізувати — вона хоч і завоювала приз у галузі безпеки, але так і залишається концептом. Після відправлення сигналу на супутник, він заносить ці дані у систему GPS, яка, і зараз, набула розповсюдження серед водіїв.На мою думку, було б куди простіше реалізувати дану систему, якщо б автомобільні служки самостійно заносили цю інформацію у систему позиціонування — вона ж не змінюється часто.
Переглядів: 276 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: