DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.28.51
Головна » 2016 » Грудень » 1 » Розумний поштовик Spark від українських розробників Readdle тепер доступний і на Mac
15.00.36
Розумний поштовик Spark від українських розробників Readdle тепер доступний і на Mac
      Добротний і гнучко настроюється поштовий клієнт Spark від одеської компанії Readdle для iOS тепер доступний і для Mac. Відучора додаток можна завантажити з онлайн-магазину Mac App Store, причому абсолютно безкоштовно.

Поштовий клієнт Spark підтримує безліч поштових сервісів, в числі яких Gmail, Outlook, Yahoo, iCloud, Exchange і інші продукти з підтримкою протоколу IMAP. Він відрізняється інтелектуальними алгоритмами, які автоматично розподіляють надходять повідомлення по різних групах. А повідомлення про нові повідомлення користувач отримує тільки в підходящі моменти. Крім того, сервіс має глибоку інтеграцію з Dropbox, Box, iCloud Drive і Evernote.


Поштовий клієнт Spark не тільки розумний, але і піддається гнучкою налаштування. Користувачі можуть повністю адаптувати функціональність програми під себе, вибрати які функції показувати і які заховати за непотрібністю. Вхідні повідомлення можна відкладати, вказавши час, коли вони знову повинні з'явитися у вхідних, архівувати «пачками», а також легко видаляти. Ще один приємний момент для користувачів, які використовували Spark на iOS, після установки версії для Mac всі до єдиної настройки і очікуючі вашої уваги повідомлення будуть синхронізовані.

У Spark є безліч гідних конкурентів на Mac. У їх числі рідний додаток Apple Mail, а також сторонні начебто Airmail, Polymail, Newton. А деякі і зовсім вважають за краще використовувати веб-версії Gmail і інших поштовиків. Втім, його легкий і простий інтерфейс, потужний набір функцій і безкоштовність роблять Spark вельми привабливим варіантом для тих, хто шукає альтернативу наявним рішення для роботи з поштою.

Джерело: The Verge
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: