DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.52.12
Головна » 2018 » Вересень » 11 » Розумний годинник і AR-окуляри стануть найважливішим джерелом доходу Apple, відсунувши на задній план смартфони iPhone
12.00.51
Розумний годинник і AR-окуляри стануть найважливішим джерелом доходу Apple, відсунувши на задній план смартфони iPhone
      В даний момент найважливішим продуктом для компанії Apple безсумнівно є смартфон iPhone. Це пристрій виступає не тільки в ролі пристрою для дзвінків і споживання контенту, але і в якості своєрідного хаба, що об'єднує продукти компанії в єдину екосистему. Проте в Wall Street Journal вважають, що в результаті iPhone може поступитися цим місцем новим носимим пристроям Apple.

Як ми нещодавно писали, в даний момент Apple Watch займають перше місце на ринку розумних носимих пристроїв з часткою ринку 17%. За останні чотири квартали продажу розумних годинників Apple Watch і бездротових навушників AirPods принесли компанії $ 10 млрд, що не так вже й багато на тлі тих же смартфонів iPhone.

Аналітики компанії Loup Ventures вважають, що Apple продасть не менше 10 млн примірників своїх окулярів доповненої реальності Apple Glasses за перші 12 місяців їх доступності на ринку. При очікуваної вартості на рівні $ 1300. це може принести компанії $ 13 млрд. Щоб отримати точні дані, доведеться дочекатися 2021 року, в якому очікується анонс цієї новинки.

Видання WSJ порівнює майбутні Apple Glasses з годинником Apple Watch в тому плані, що перше покоління буде не дуже функціональним і вимагати прив'язки до iPhone, але поступово стане самодостатнім пристроєм, як LTE-версія Apple Watch Series 3.

Аналітики видання підкреслюють, що майбутні окуляри доповненої реальності повинні стати найважливішим джерелом доходу, а не найбільшим. Смартфони iPhone ще довго приноситимуть компанії помітний прибуток, однак саме окуляри, годинники та інші розумні аксесуари зможуть залучити максимальну кількість передплатників до сервісів Apple Music і Apple Video, а значить сумарно принесуть досить солідний дохід.

Нагадаємо, що Apple планує досягти позначки в $ 50 млрд доходу від фірмових сервісів до 2021 року (в минулому році на цьому вдалося заробити $ 30 млрд) і саме розумні носимі пристрої наступного покоління зіграють в цьому основну роль.

Джерела: PhoneArenaWSJ
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: