DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.50.32
Головна » 2016 » Жовтень » 1 » Розумний годинник для контролю здоров'я Alphabet сильно змінилися за останній рік
12.00.28
Розумний годинник для контролю здоров'я Alphabet сильно змінилися за останній рік

      Понад рік тому дослідницький підрозділ холдингу Alphabet продемонстрував годинник із функцією відстеження стану здоров'я користувача. За минулий рік в надрах Verily був розроблений прототип моделі другого покоління, яка отримала ряд удосконалень і новий дизайн.

У новинці застосовується дисплей круглої форми, виготовлений на базі технології електронного чорнила. Основна мета використання такого дисплея - економія енергії. Пристрій має забезпечувати можливість тривалої роботи без необхідності підзарядки. Крім того, такий годинник не є споживчим гаджетом. Вони призначені для використання в медичних установах або для дослідницьких проектів і покликані збирати дані про стан пацієнтів, а не демонструвати їм інформацію.

У годиннику використовуються різні сенсори, вони відстежують рух і пульс користувача, а також можуть робити електрокардіограму. Також повідомляється про наявність чотирьох контактних майданчиків. Але не уточнюється, чи забезпечують вони можливість підключення додаткових сенсорів або служать для підзарядки пристрою. Детальні технічні характеристики годинника не розголошуються. Відзначається, що це лише прототип, і його конструкція ще може істотно змінитися. Компанія постійно працює над дизайном і функціями апарату. Але фотографувати нинішню модифікацію не дозволили.

Джерело: Engadget, MIT Technology Review
Переглядів: 132 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: