DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.22.52
Головна » 2019 » Січень » 2 » Розумна шкільна форма не дозволить китайським школярам прогулювати уроки
12.00.09
Розумна шкільна форма не дозволить китайським школярам прогулювати уроки
      До тотального стеження жителів Китаю, по всій видимості, мають намір привчати буквально зі шкільної лави: як повідомляє китайської видання The Global Times, більше десяти навчальних закладів в провінції Гуйчжоу і Гуансі-Чжуанському автономному районі тестують розумну шкільну форму, покликану підвищити успішність і прищепити підростаючому поколінню дисциплінованість. Від звичайної вона відрізняється наявністю двох спеціальних GPS-датчиків - по одному в кожному плечі.

Інформація про переміщення учня - зокрема, в який час він зайшов в школу і вийшов з неї - передається адміністрації навчального закладу та батькам. Таким чином, якщо хтось раптом спробує піти зі школи до кінця занять, її керівництво дізнається про це в ту ж мить. Крім того, якщо учень покине навчальний заклад без дозволу, форма включить вбудовану звукову сигналізацію. Компанія стверджує, що записує точні дані про переміщення тільки в межах школи, проте також визнає, що в разі, якщо учень прогулює заняття або пропав, форма допоможе його знайти.

Щоб виключити можливі маніпуляції з розумною уніформою, школи додатково обладнали системою розпізнавання обличчя - це дозволяє переконатися, що студент прийшов у своїй формі, а не попросив одного надіти другу сорочку поверх власної.

Незважаючи на вшиті чіпи, форму можна прати. За запевненням її виробника, компанії Guizhou Guanyu Technology, розумний одяг витримує нагрівання до 105 ° С і близько 500 прань.

Наостанок зазначимо, що у інноваційної шкільної форми, крім стеження, є й інші функції. Наприклад, вона дозволяє учням розплачуватися в шкільному буфеті, правда, покупку необхідно додатково підтвердити за допомогою ідентифікації по відбитку пальця або системи розпізнавання обличчя. Засоби при цьому списуються з спеціального індивідуального шкільного рахунку, керованого батьками за допомогою мобільного додатку. Крім того, форма подасть сигнал, якщо виявить, що учень заснув за партою (яким чином пристрій про це дізнається - не уточнюється).

Джерела: hightech.plusThe Verge
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: