DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.08.54
Головна » 2016 » Листопад » 6 » «Розширюючи кордони»: На KickStarter дебютувала перша сексуальна іграшка
12.14.09
«Розширюючи кордони»: На KickStarter дебютувала перша сексуальна іграшка

      На нашому сайті ми часто пишемо про проекти, автори яких збирають кошти на їх реалізацію за допомогою сайтів колективного фінансування. Найбільш відомий з них - KickStarter - на початку цього року відрапортував, що кількість успішно профінансованих проектів переступило позначку 100 тис. штук. За весь час існування майданчика, а це, на хвилиночку, вже більше семи років, ми бачили безліч самих незвичайних і фантастичних, а часом відверто божевільних проектів, але ТАКЕ на KickStarter вперше.

Американський стартап Dame Products вийшов на популярний майданчик, щоб зібрати кошти на випуск своєї чергової сексуальної іграшки під назвою Fin.
Це мініатюрний ручний вібратор, орієнтований не на самотніх представниць прекрасної статі, а на цілком собі не звичайні пари. За словами творців, це маленький, але молодецький (ну хто б сумнівався?) Масажист покликаний посилити «природний фізичний контакт» (сподіваємося, що ви здогадалися про що тут йде мова), і вивести сексуальні відносини між партнерами на більш високий рівень. Говорячи простіше, пристрій повинен зробити так, щоб задоволеними залишилися всі.

f8a5b58223d426970f59266cda911dec_original

Функціональні особливості даного «гаджета», виготовленого з силікону медичного призначення і оснащеного вібромоторома з трьома режимами швидкості, описувати не будемо, хоча сьогодні і п'ятниця. Для нас незвично сама поява подібної кампанії на KickStarter, яку, до речі, вже можна вважати успішною. На момент підготовки новини необхідна сума в $ 50 000 вже зібрана. При цьому до закінчення кампанії зі збору коштів залишається ще 29 днів.

Залишається відзначити, що це далеко не перший досвід Dame Products в краудфандінгу. Аналогічним чином компанія раніше вивела виріб Eva, зібравши на Indiegogo значні $ 835 тис.

Мінімальний внесок, який дає право на отримання Fin, спочатку дорівнював $ 50, але ці лоти швидко закінчилися, як і пропозиції вартістю $ 55. Зараз мінімальний внесок дорівнює $ 60, що на $ 15 дешевше очікуваної роздрібної ціни. Відвантаження замовлень автори проекту обіцяють почати в грудні.

Джерело: Kickstarter

Переглядів: 179 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: