DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.52.28
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Розширення MakeFbGreatAgain для Chrome від київського програміста блокує все, що пов'язано з Трампом і виборами в США
13.00.30
Розширення MakeFbGreatAgain для Chrome від київського програміста блокує все, що пов'язано з Трампом і виборами в США

      Американські виборці оголосили перемогу Трампа, кількість експертів із зовнішньої політики США потроїлася в Facebook. Жодна стрічка новин, жодна стрічка в Facebook або Twitter не обійшлася сьогодні без згадки виборів в США і перемоги Дональда Трампа. Поки одна частина аудиторії активно ділиться своїми експертними оцінками наслідків такого вибору, інша дратується всюдисущим повідомленнями на цю тему.

Створено плагін для Chrome, який блокує повідомлення про Трампа в Facebook

Для таких випадків київський програміст Макс Фрай написав плагін для браузера Chrome, який блокує в Facebook повідомлення про вибори. Якщо завантажити та активувати плагін, замість словесних баталій про долю Америки та інших пов'язаних країн користувач бачитиме плашки з незадоволеним обличчям майбутнього президента США.

«Часто після якогось інфоприводи стрічка Facebook заспамлюється купою дублюючих жартів, в зв'язку з чим читати її стає неможливо. У мене є напрацювання, яке вміє фільтрувати такий контент», - говорить розробник.

Його плагін розпізнає і блокує пости по вмісту (посиланнях і тексту), оцінюючи їх на стоп-слова, так що від фотожаб позбутися не вдасться. Він працює тільки в веб-версії Facebook, для української, російської та англійської мов.

Джерело: AIN

Переглядів: 227 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: