DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.03.14
Головна » 2017 » Червень » 30 » Розроблено рішення для захисту даних в Google Диску від вірусів-шифрувальників: WannaCry, Petya і ін.
08.00.03
Розроблено рішення для захисту даних в Google Диску від вірусів-шифрувальників: WannaCry, Petya і ін.

      Американська компанія з офісом розробки в Україні Spinbackup випустила рішення Ransomware Protection, яке захищає дані в Google Диску від всіх видів вірусів-вимагачів: WannaCry, Petya і інших модифікацій.

Рішення Spinbackup для користувачів G Suite працює наступним чином: сервіс в режимі реального часу стежить за поведінкою користувачів і додатків в хмарі Google Диску. Як тільки сканер виявляє атаку, наприклад, вірус починає зашифровувати файли, він блокує її джерело, визначає кількість пошкоджених файлів, а потім автоматично відновлює їх з останньою успішною резервною копією.

Автоматичний бекап файлів проводиться до трьох разів на добу. Дані відновлюються автоматично, але це можна робити і в ручному режимі. Виявивши атаку, система відправляє адміністратору організації повідомлення.

Обсяг сховища для бізнес-користувачів - необмежений. Вартість сервісу при річній передплаті становить $ 5 в місяць на користувача.

Spinbackup, в тому числі, визначає рівень ризику при підключенні сторонніх додатків до корпоративного облікового запису Google. Наприклад, умовний «додатковий редактор для Google Таблиць» з рівнем доступу «редагування даних», може потенційно видалити, скопіювати або зашифрувати всі хмарні дані корпоративного користувача.

Сервіс відстежує роботу співробітників з корпоративними даними в хмарі Google - які сервіси і додатки отримали доступ до корпоративних даних користувачів, чи є ризики витоку корпоративної інформації, чи відбувається аномальне скачування даних на локальні пристрої або хмарні сервіси, хто і коли відправляє в Gmail-поштою номер кредитних карток, надає доступ до корпоративних даних на Google Диск третім особам поза домену, і багато іншого.

У Spinbackup є рішення і для індивідуальних користувачів. Якщо обсяг інформації не перевищує 4 ГБ, то сервіс повністю безкоштовний. За $ 2 в місяць сервіс щодня робить резервні копії інформації на Google Диску об'ємом до 50 ГБ. Кожен додатковий гігабайт обійдеться в $ 0.025. На відміну від бізнес-аккаунта, дані можна відновити тільки з вчорашньої резервної копії і відсутній автоматичний моніторинг вірусної активності.
Переглядів: 48 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: