DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.16.10
Головна » 2017 » Червень » 16 » Розроблений в Microsoft штучний інтелект встановив рекорд в грі Ms. Pac-Man
10.00.19
Розроблений в Microsoft штучний інтелект встановив рекорд в грі Ms. Pac-Man

      Система штучного інтелекту, розроблена командою Maluuba (була куплена корпорацією Microsoft в січні), встановила рекорд в грі Ms. Pac-Man на Atari 2600. ШІ зміг набрати максимально можливу кількість балів - 999990. Для порівняння, найкращий результат людини в цій грі складає 266330 балів.

Щоб домогтися такого вражаючого результату, команда Maluuba використовувала методику навчання штучного інтелекту Hybrid Reward Architecture - це комбінація закріпленого навчання і методу «розділяй і володарюй». При цьому загальна мети гри розбивалася на окремі завдання, що виконуються агентами. Всього використовувалося більше 150 агентів. Окремим агентам призначалися прості поетапні завдання, наприклад, пошук конкретної кульки або ухилення від привидів. Отримані від «рядових» агентів дані передавалися «головному» агенту (Microsoft порівнює його зі старшим менеджером в компанії). Він брав відомості від усіх агентів і інформував, куди ігровому персонажу рухатися далі, щоб уникнути небезпек і набирати очки.

Відзначається, що найкращі результати досягалися, коли окремі агенти «діяли дуже егоїстично», а головний агент зосередився на тому, що найкраще для всієї команди. При цьому він враховував не тільки кількість агентів, бажаючих рухатися в певному напрямку, а й важливість цього напрямку. Наприклад, менша кількість агентів, які бажають уникнути примари, було більш пріоритетним у порівнянні з великою кількістю агентів, бажаючих рухатися в сторону кульки.

Команда Maluuba запевняє, що система навчання ШІ Hybrid Reward Architecture має великі сфери практичного застосування, такі як допомога в прогнозуванні продажів компаній або обробка природної мови.

Джерело: The Verge
Переглядів: 81 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: