DVI

Субота, 21.07.2018, 22.04.41
Головна » 2018 » Липень » 10 » Роботу віртуальних зовнішніх дзеркал електрокроссовера Audi e-tron зняли на відео
12.00.55
Роботу віртуальних зовнішніх дзеркал електрокроссовера Audi e-tron зняли на відео
      Зняте камерами зображення виводиться на пару 7-дюймових OLED-дисплеїв трапецевидної форми, вбудованих в проміжку між дверима і панеллю приладів. Екрани сенсорні, так що зображення можна налаштувати під себе свайпами по їх поверхні - змінюється як кут огляду, так і масштаб відображення. За тапом на екран виводяться піктограми, за допомогою яких можна поміняти, щоб з'являвся в залежності від умов руху (по трасі, під час повороту, під час паркування) та інші параметри.


Відзначимо, що на перший погляд екрани не виглядають особливо зручними через невеликий розмір, неправильні форми і незвичного місця розташування, однак після певного періоду звикання напевно можна буде звикнути і до таких дзеркал.

Основною причиною використання таких дзеркал в Audi назвали поліпшення аеродинаміки, яке безпосереднім чином позначається на запасі ходу електромобіля. До того ж камери зменшують габаритну ширину електромобіля на 15 см в порівнянні з класичними дзеркалами і знижують аеродинамічні шуми за рахунок особливої ​​форми.

Віртуальні дзеркала будуть пропонуватися в якості додаткової опції тільки на тих ринках, де законодавчо дозволено використовувати автмообілі без класичних бічних дзеркал (наприклад, в Японії).

Джерело: InsideEVs
Переглядів: 27 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: