DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.21.46
Головна » 2017 » Липень » 16 » Роботи займуть місце лам в ізраїльській армії
09.19.14
Роботи займуть місце лам в ізраїльській армії
      Лами показали себе цінними бойовими одиницями в ізраїльській армії. Військові зазначають, що це дуже сильні, спокійні і при цьому тихі тварини, які не бояться гучних звуків, швидко звикають до нової обстановки і легко пересуваються по гористій місцевості, а тому являють собою ідеальний «транспорт» для перевезення обладнання, спорядження та продовольства.

Втім, незважаючи на те, що за описом лами практично досконалі «воїни», останнім часом армійське начальство прийшло до висновку, що вони сповільнюють пересування підрозділів. Тварини втомлюються, травмуються і часто не встигають за солдатами під час оперативних марш-кидків.

Саме тому вище керівництво армії Ізраїлю прийняло рішення поступово відмовлятися від практики використання тваринної сили. У вересні піхотні частини ЦАХАЛ отримають перших роботів - так званих роботизованих носіїв піхоти, - «для вивчення їх можливостей». Прототип такої машини представлений на фото нижче:

Повідомляється, що управління роботами буде здійснюватися дистанційно, хоча передбачається і автономний режим роботи.

Транспортери зможуть перевозити вантажі вагою до 500 кілограмів, розвивати швидкість до 10 км / год і працювати 8 годин без підзарядки. При цьому солдати отримають можливість налаштовувати швидкість машин відповідно до швидкості і темпом свого пішого маршу.

В даний час Ізраїль не планує озброювати цих роботів, однак не відмовляється від цієї ідеї на більш пізньому етапі.

Наостанок зазначимо, що в майбутньому армійське керівництво має намір використовувати роботів-носіїв не тільки для перевезення продуктів харчування та боєприпасів, а й для евакуації поранених солдатів із зони бойових дій.

Джерело: Quartz
Переглядів: 178 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: