10.52.36
Рідкісні електронні іграшки СРСР
Рідкісні електронні іграшки СРСР
      У тій країні, якої зараз вже немає, було багато хорошого, було й погане. Але про погане не будемо, а про хороше - варто поговорити. Наприклад, про розваги, зокрема - ігри. 

Були в 80-х і 90-х такі іграшки, які могли зробити щасливим будь-яку дитини. Проблема була тільки в тому, що такі ігри тоді були рідкістю, але у когось вони були. Давайте їх і згадаємо. 

Шаховий комп'ютер

Зараз у шахи вміє грати зі своїм власником будь-який функціональний смартфон. А от раніше в шахи доводилося грати з людиною, а гра в шахи з комп'ютером було чимось з області фантастики. 

Проте, радянські інженери зробили шаховий комп'ютер, який міг працювати як у якості просунутої шахівниці, так і в якості суперника для людини.

Комп'ютер міг запам'ятовувати кількість ходів, рівень складності. Він міг і вирішувати шахові фігури, а також починати гру з любого становища. 

Гра "Вінні пух"

Ця іграшка була просунутою альтернативою відомим багатьом з нас іграм типу "Вовк та яйця" або "Астероїди", або ще щось подібне. 

В "Вінні Пух" був потужний (на ті часи) процесор, і навіть змінні картриджі! Екран в такому пристрої працював на просвіт, так що доводилося довго шукати вдало освітлене місце. 

Електроніка ІМ - 26

Ще одна така версія гри, тільки зі змінними екранами. Так, замість "Ну, постривай", можна було підставити екран з"Веселими футболістами" або тими ж "Астероїд". 

Вчимося рахувати

Електронний девайс щоб навчитись рахувати. На картонних табличках були завдання з прикладами додавання/віднімання. Для того, щоб працювати з карткою, потрібно було торкнутися одним з електродів до перетину першого і другого доданка, а другий електродом - до правильної відповіді. 

Якщо відповідь дійсно опинявся правильним, то загорялися очі сови.

Збірний дозиметр

Виявляється, серед ігор того часу була і дуже незвичайна іграшка - збірний дозиметр. Загалом, такий набір призначався для шкільних гуртків, а не для дому. Проте, купити такий набір можна було і для дому. Якщо, звичайно, ви його змогли б знайти у вільному продажу.

 І звичайно, там було джерело випромінювання, слабкого, але все ж радіоактивного випромінювання.

Переглядів: 623 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close