DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.21.42
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Річна виручка HTC вперше за десять з гаком років опуститься нижче $ 1 млрд
12.00.48
Річна виручка HTC вперше за десять з гаком років опуститься нижче $ 1 млрд
      Компанія HTC щомісячно публікує звіти, які містять дані про виручку. І ось зараз з'явилися результати за жовтень, про які безперечно варто написати.

До того, що колись один зі світових лідерів з виробництва смартфонів з місяця в місяць оновлює антирекорди по виручці всі вже давно звикли. Від HTC вже давно не чекають якихось подвигів, але при цьому дивує стійкість і завзятість - незважаючи на постійне погіршення продажів компанія все ніяк не бажає розпрощатися з уже залишками свого смартфонного підрозділу. І поки всі продовжують «ховати» HTC і робити ставки, виробник дає оптимістичні прогнози про повернення до прибутку вже до кінця цього року! Але повернемося до реальності.

За жовтень компанія виручила близько $ 42,6 млн. І хоча цей результат на 4% перевищує показник минулого місяця, рівний $ 40,6, особливо радіти тут нічому. Рік тому в цьому ж місяці у HTC був дохід близько $ 200 млн. Але це ще не все.

Сумарно за 10 місяців цього року HTC виручила $ 676,8 млн, тоді як рік тому до цього моменту оборот компанії перевищував $ 1,7 млрд. Тобто, абсолютно очевидно, що в цьому році оборот HTC виявиться менше $ 1 млрд. І це вперше за десять з гаком років бізнес компанії по обороту впаде нижче цієї психологічної позначки.

Поки неясно, чи виправить хоч якось ситуацію новий блокчейн-смартфон Exodus 1, на який компанія покладає такі великі надії. Поки в це не віриться та й в продаж він надійде тільки в наступному місяці.

Тут можна згадати, що нещодавно HTC провела масштабне скорочення штату і зробила ряд інших заходів для зниження витрат з метою повернутися до прибутковості. Наскільки результативними вони виявляться, покаже наступний звіт.

Джерело: HTC
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: