DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.25.14
Головна » 2018 » Грудень » 28 » Renault побудує вітрильники для перевезення автомобілів
08.58.08
Renault побудує вітрильники для перевезення автомобілів
      Французька компанія Renault має намір знизити свій вуглецевий слід на 6% до 2022 року. Ключова частина плану - внести зміни в ланцюжок поставок, і оскільки 60% з них припадає на водний транспорт, автовиробник вирішив повернутися до витоків мореплавання і почати використовувати екологічно чисті вітрильники.

Як повідомляється, процес переходу транспортного флоту Renault на вітрильну тягу почнеться з будівництва двох експериментальних суден, призначених для перевезення автомобілів. На кораблях довжиною 135 метрів розмістять вітрила загальною площею 4180 квадратних метрів.

Передбачається, що один такий вітрильник зможе перевезти за рейс до 478 автомобілів. Крейсерська швидкість вітрильників складе 20 км/год. При цьому парусні судна будуть оснащені і гібридними дизель-електричними двигунами, однак використовувати їх планують тільки для маневрування в порту і підстраховки на випадок проблем з термінами поставки.

Згідно з розрахунками, судна на парусній тязі нового покоління скоротять викиди вуглекислого газу транспортним флотом Renault на 90%. Імовірно, перші вітрильники Renault спустяться на воду в 2020 році. Їх задіюють на трансатлантичному маршруті Сен-Назер (Франція) - східне узбережжя США.

Джерела: Clean Technicahightech.plus
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: