DVI

Четвер, 22.02.2018, 02.52.49
Головна » 2017 » Липень » 23 » Renault і Qualcomm розробляють бездротовий спосіб підзарядки батарей електромобілів під час руху
08.37.56
Renault і Qualcomm розробляють бездротовий спосіб підзарядки батарей електромобілів під час руху
      Інженери Renault працюють над інноваційною технологією бездротової зарядки електромобілів на ходу. За їхніми прогнозами, її можна буде впровадити у виробництво вже через 10 років.

Нове рішення спільно розробляють Renault і компанія Qualcomm, відома своїми технологіями бездротової підзарядки акумуляторів смартфонів. Відповідні випробування вже почалися на полігоні Renault недалеко від Парижа.

Основа винаходу - особливе дорожнє покриття з вбудованими індукційними панелями і проведеною електрикою. Індукційна котушка також розміщена під днищем електромобіля. При русі автомобіля між котушками виникає напруга і акумулятор заряджається. Уже зараз технологія дозволяє передавати до 20 кВт в частки секунди на електрокар, що рухається зі швидкістю 100 км/год. У міському режимі на малих швидкостях цей показник менше - 5 кВт.

Інженери Renault підрахували, що якщо 250 м з кожного кілометра дороги оснастити індукційними панелями, то не потрібно буде зупинятися, щоб зарядити електромобіль. Бездротову зарядку планують встановити на електромобіль Renault Zoe третього покоління, який надійде в продаж в середині 2020-х років.

Джерело: Autocentre.ua
Переглядів: 259 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: