DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.57.52
Головна » 2018 » Березень » 12 » Renault EZ-GO - концепт електричного "робомобіль-сервісу" для використання в якості міського громадського транспорту майбутнього
08.55.50
Renault EZ-GO - концепт електричного "робомобіль-сервісу" для використання в якості міського громадського транспорту майбутнього
       Французький автовиробник Renault привіз на Женевський автосалон концепт електричного робомобіль Renault EZ-GO для загального використання, який стане першим із серії транспортних концепткарів Renault, представлених протягом 2018 року.

Renault EZ-GO є одночасно робомобіль загального користування і сервісом, доступним приватним і державним компаніям, який призначений для пересування індивідуальних пасажирів і невеликих груп, доповнюючи легкові автомобілі і звичний громадський транспорт.

Футуристичний дизайн у вигляді кокона з солідною площею скління забезпечує максимальне поле зору для датчиків автономної системи і природне освітлення в салоні через панорамний дах. Після стикування зі спеціальною посадковою станцією EZ-GO формує плоску підлогу на одному рівні з пандусом, а широкий вхідний отвір дозволяє легко потрапити всередину салону, в тому числі на інвалідному візку.


Робомобіль EZ-GO побудований на новому повнопривідному шасі Renault 4CONTROL, яке забезпечує життєво необхідну в місті маневреність і безпеку за рахунок обмеженою до 50 км / год швидкості. Оснащений системою автономного водіння четвертого рівня Renault EZ-GO здатний контролювати відстань до автомобіля попереду, тримати смугу руху, перебудовуватися між рядами і самостійно повертати на перехрестях. У разі небезпеки робомобіль може переміститися в безпечне місце самостійно або за командою з центру моніторингу.

Відзначимо, що Renault планує представити цілий ряд нових рішень для транспорту загального користування, в тому числі в області каршерінга, карпулінга, онлайн-замовлення таксі та сервісу робомобіль. Автовиробник не обмежиться тільки концептами, він збирається запустити власний сервіс робо-таксі вже до 2022 року.

Джерело: Renault
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: