10.31.38
Реліз Mafia: Definitive Edition перенесли з 28 серпня на 25 вересня, через два тижні обіцяють показати нове геймплейне відео
      Епідемія переносів торкнулася не тільки кіноіндустрії, геймстудіі також стикаються з проблемами через COVID-19. Яскравим прикладом подібної ситуації є Hangar 13, яким довелося перенести реліз Mafia: Definitive Edition практично на місяць - з 28 серпня на 25 вересня.


Нагадаємо, що Mafia: Definitive Edition є частиною нової збірки Mafia: Trilogy, при цьому поліпшені друга і третя частина вже доступні для платформ ПК, PS4 і Xbox One. На відміну від цих технічних ремейков перша частина є більш глибокою переробкою оригіналу 2002 року випуску, яка отримала не тільки сучасну графіку на движку Mafia III з підтримкою 4K / HDR, а й нові діалоги, катсцени, завдання і т.д. В результаті розробники відзначили, що на етапі «фінального полірування» гри зіткнулися з труднощами, але не хочуть йти на компроміси з якістю, намагаючись встигнути випустити гру за всяку ціну в раніше озвучені дати.
В якості своєрідної компенсації Hangar 13 пообіцяла показати фанатам новий геймплейний ролик Mafia: Definitive Edition, його покажуть 22 липня.

Нагадаємо, що вартість повної трилогії Mafia: Trilogy в Steam становить 1099 грн (економія в 748 грн) всі три гри також можна купити окремо, Mafia: Definitive Edition обійдеться в 749 грн, Mafia II: Definitive Edition - в 549 грн, Mafia III : Definitive Edition - в 549 грн.

Джерело: IGN
Переглядів: 45 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close