DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.05.34
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Редактор Kotaku залишився задоволений грою на платформі Project Stream
16.00.58
Редактор Kotaku залишився задоволений грою на платформі Project Stream
      Редактор Kotaku Джейсон Шрайер поділився враженнями від бета-тестування технології Project Stream, що належить Google, що дозволяє запускати ігри (в тому числі - ААА-тайтли) прямо в браузері за допомогою стрімінга. На даний момент підтримка технології заявлена ​​тільки в Assassin's Creed Odyssey.

Як повідомляється, Шрайер запускав вищевказану гру на Macbook Air 2013 року з будинку (швидкість з'єднання ~ 25 мегабіт в секунду) і з офісу Kotaku (~ 70 мегабіт). В якості контролера він використовував DualShock 4.

Редактор ігрового видання розповідає, що геймплей відчувався плавніше, ніж очікувалося, незважаючи на те, що платформа не тримає 60 кадрів в секунду, а настройки графіки змінити не можна було. Крім того, був невеликий, але помітний інпут-лаг, до якого, однак, можна звикнути.

Одним із суттєвих недоліків технології Шрайер назвав чутливість сервісу до якості інтернет-з'єднання. Так, коли інтернетом в офісі Kotaku користувалося безліч користувачів і падала швидкість з'єднання, гра починала лагати і просідав фреймрейт.

Гірше того, в деяких випадках через слабке інтернет-з'єднання відбувалася розсинхронізація і гра автоматично ставилася на паузу.

Втім, незважаючи на озвучені недоліки, Шрайер впевнений, у Google вийшла «неймовірна» і «вражаюча» технологія. Він висловлює надію, що в компанії зможуть адаптувати Project Stream для користувачів зі слабким інтернет-з'єднанням.

«Вже зараз стрімінг від Google дозволяє майже без проблем зіграти в Assassin's Creed Odyssey, не маючи потужного ПК або консолі», - уклав оглядач.

Джерела: DTFKotaku
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: