DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.26.33
Головна » 2016 » Вересень » 24 » Разом з AAA-проектом Mafia III для PC, PS4 і Xbox One в жовтні вийде RPG Mafia III: Rivals для Android і iOS
09.29.24
Разом з AAA-проектом Mafia III для PC, PS4 і Xbox One в жовтні вийде RPG Mafia III: Rivals для Android і iOS

      Як очікується, 7 жовтня відбудеться реліз гри Mafia III. Вона буде доступною для платформ ПК, Xbox One і PS4. В той же день заплановано вихід мобільної гри Mafia III: Rivals. Грати в неї зможуть власники мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS і Android.

Дії гри Mafia III: Rivals будуть розвиватися в тому ж сеттингу в вигаданому місті New Bordeaux, прототипом якого став Новий Орлеан. Однак ігровий процес розгортатиметься «в повністю новій перспективі». Ігрові персонажі, локації і події засновані на своїх аналогах у великій Mafia III. Але мобільна гра буде ближче до жанру RPG.
«Почніть своє кримінальне життя, борючись проти ворожих банд в RPG боях. Завербуйте і навчіть 40 кримінальних авторитетів із всесвітом Mafia III, і знищіть всіх супротивників на вашому шляху», - кажуть розробники.

Гравці зможуть оснастити свій загін різноманітною смертоносною зброєю і іншим спорядженням. Заявлена можливість спільної гри з друзями і гравцями по всьому світу.

Зареєструвавшись на офіційному сайті Mafia III: Rivals, гравці зможуть отримати неназвані внутрішньо ігрові бонуси.

Джерело: gamespot
Переглядів: 160 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: