DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.37
Головна » 2018 » Липень » 30 » Райан Рейнольдс спродюсує фільм Stoned Alone / «Один під кайфом», який є дорослою версією сімейної комедії «Один вдома»
20.13.53
Райан Рейнольдс спродюсує фільм Stoned Alone / «Один під кайфом», який є дорослою версією сімейної комедії «Один вдома»
      Кому-то дурні жарти виходять боком, як наприклад звільненому з посади режисера «Вартових Галактики 3» Джеймсу Ганну, а хтось будує на них кар'єру і заробляє гроші. Так, піднявся на нову хвилю популярності завдяки своєму абсолютно неполіткоректному герою Дедпула актор Райан Рейнольдс запрошений на роль продюсера переосмислення комедії «Один вдома».

Уважний читач запитає, а причому тут Дедпул з рейтингом R до доброї сімейної комедії? При тому, що автори фільму Stoned Alone / «Один під кайфом» вирішили зняти комедію для дорослих, в якій використовується та ж зав'язка і сюжет. Головний герой тут постарше, ніж Маколей Калкін, але він точно так само спізнюється на літак, який повинен відвезти його на зимові канікули на лижний курорт.

Залишившись один вдома, герой вирішує вдатися до свого хобі, яке полягає в курінні самостійно вирощеної рослини з листям характерної форми. Перебуваючи під впливом даної рослини, героя накриває паранойя і йому здається, що в будинок забралися злодії. Коли виявляється, що злодії реальні, а не є плодом уяви, герой починає захищати свій будинок від грабіжників ..

Ідею фільму запропонував один з керівників компанії Fox Метт Рейллі (Matt Reilly), режисером призначена Августина Фріззелл (Augustine Frizzell), а сценаристами - Кевіна Берроуза (Kevin Burrows) і Метта Мідера (Matt Mider). Райан Рейнольдс займе крісло продюсера, при цьому в кадрі швидше за все він так і не з'явиться.

Найсмішніше полягає в тому, що фільм Stoned Alone / «Один під кайфом» зніме кінокомпанія 21st Century Fox, яка вже стала частиною Disney - тієї самої Disney, яка звільнила Джеймса Ганна за неполіткоректні твіти десятирічної давності.

Нагадаємо, що оригінальний фільм Home Alone / «Один вдома» вийшов в 1990 році і при бюджеті в $ 18 млн заробив в міжнародному прокаті $ 476 млн (якщо враховувати інфляцію, то $ 627 млн).

Джерело: Deadline
Переглядів: 10 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: